Team Trångsunds Åkeri

Välkommen till Trångsunds Åkeri AB, vi är stolta över ansvaret att leverera tusentals försändelser varje dag. Vi strävar efter att ge bästa möjliga service och att genomföra vårt arbete både effektivt, ekonomiskt och med minsta möjliga miljöpåverkan.

Daniel Broberg

VD
Tel:+46 8 520 241 04/+46 709 25 71 40
e-post:daniel@trangsundsakeri.se

Nicklas Cajback

Team Manager
Tel:+46 8 520 241 02/+46 709 41 43 92
e-post:nicklas@trangsundsakeri.se

Johan Jakobsson

Trafikledare/Ordermottagare
Tel: +46 709 41 43 87
e-post:johan@trangsundsakeri.se

Marcus Rasmusson

Team Manager
Tel: +46 733 455 000
e-post:marcus@trangsundsakeri.se

Kevin Keckman

Team Leader Västberga
Tel: +46 733 455 013
e-post:kevin@trangsundsakeri.se

Tommy Karlsson

Team Leader Västberga
Tel: +46 709 42 73 70
e-post:tommy@trangsundsakeri.se

Viktor Swiercz

Team Leader Rosersberg
Tel: +46 733 455 058
e-post:viktor@trangsundsakeri.se

Ekonomi

e-post:ekonomi@trangsundsakeri.se
Har du ekonomi eller faktura frågor? vänligen kontakta oss på e-post adressen ovan.

Besöksadress

Strömsätravägen 23, 127 35 Skärholmen

Telefon:

08 – 520 241 00

Team Trångsunds Åkeri

Strömsätravägen 23, 127 35 Skärholmen, Sverige